حکمت
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
شناسه خبر : 21238
  پرینت تاریخ انتشار : ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۰ |
حدادی: 

مجلس مخالف هر چیزی غیر از «راستی آزمایی از لغو تحریم‌ها» است

نماینده مردم طالقان در مجلس در مورد برجام گفت: از نظر نمایندگان مجلس یازدهم و مردم ایران تنها انجام تعهدات کامل در مسیر لغو همه تحریم‌ها و راستی آزمایی در زمان مقرر مورد قبول بوده و هر چیزی غیر از این با مخالفت جدی مجلس همراه خواهد بود.
مجلس مخالف هر چیزی غیر از «راستی آزمایی از لغو تحریم‌ها» است

راه صنعت- علی حدادی با اشاره به شعار سال، تولید و پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها اظهار کرد: امروز و در این شرایط تاریخی وظیفه سنگینی بر عهده داریم. همه ما مدیون خون پاک همه شهدا هستیم. مجلس یازدهم در راستای قدردانی از مردم در کنار مردم بوده و به معنی واقعی کلمه به خداباوری و مردم باوری ایمان دارد.

نماینده طالقان در مجلس تاکید کرد: فکر و اندیشه حمایت از تولید و پشتیبانی‌ها و رفع موانع تولید را با طرح «باور به می‌توانیم» در اولویت اول مجلس یازدهم قرار دادیم. نقش مجلس در این روند بسیار مهم است و در واقع در خط مقدم عمل قرار گرفته است.

وی در خصوص اقدامات مجلس در راستای عمل به شعار سال ۱۴۰۰ گفت: تنقیح و اصلاح قوانین و مقررات از جمله قانون پول، نظام بانکی، تامین اجتماعی و نظام مالیات‌ها برای تسهیل در بخش تولید و رفع موانع سرمایه گذاری و کارآفرینی در سطح ملی از جمله اقدامات مجلس در راستای عمل به شعار سال است.

حدادی در خصوص مذاکره ایران و آمریکا مدعی شد: سیاست گام به گام در مذاکره با اروپا که توسط آمریکا طراحی شده است؛ همان نیرنگی است که قبل از امضای برجام در توافقنامه ژنو صورت گرفت. از نظر ما نمایندگان و مردم تنها انجام تعهدات کامل از سوی آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها در راستای رفع همه تحریم‌ها، قبل و بعد از برجام و همچنین راستی آزمایی در زمان مقرر در صحنه عمل مورد قبول بوده و هر چیزی غیر از این با مخالفت جدی خانه ملت مواجه خواهد شد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : دیدگاه‌ها برای مجلس مخالف هر چیزی غیر از «راستی آزمایی از لغو تحریم‌ها» است بسته هستند

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.