حکمت
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
شناسه خبر : 38592
  پرینت تاریخ انتشار : ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۱ |
پیش بینی قیمت دلار امروز 22 دی

احتیاط برجامی در بازار دلار /معامله گران خوش بین نیستند

به گزارش راه صنعت،بازار ارز روز گذشته شاهد صعود قیمت دلار بود اما معامله گران قیمت دلار ، بازار ارز امروز چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ را چگونه پیش بینی کرده اند؟ احتیاط برجامی در بازار دلار /معامله گران خوش بین نیستند به گزارش اقتصادنیوز ، بازا ارز روز گذشته شاهد تغییر کانال قیمت دلار بود. […]

احتیاط برجامی در بازار دلار /معامله گران خوش بین نیستند

به گزارش راه صنعت،بازار ارز روز گذشته شاهد صعود قیمت دلار بود اما معامله گران قیمت دلار ، بازار ارز امروز چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ را چگونه پیش بینی کرده اند؟
احتیاط برجامی در بازار دلار /معامله گران خوش بین نیستند
به گزارش اقتصادنیوز ، بازا ارز روز گذشته شاهد تغییر کانال قیمت دلار بود. این اسکناس آمریکایی روز گذشته با ۵۹۰ تومان افزایش توانست خود را به کانال ۲۸ هزار تومان برساند و با ۲۸ هزار و ۱۴۰ تومان معامله شود.

احتیاط برجامی در بازار دلار
برخی از معامله گران درباره آینده مذاکرات برجام دچار شک و تردید شده اند و دیگر مانند قبل خوشبین نیستند که مذاکرات به سرعت به نتیجه خاصی برسد. پس از اینکه چند روز جو خوشبینی شدیدی در بازار وجود داشت در حال حاضر با احتیاط وارد بازار ارز تهران می شوند.

معامله گرانی که مانند قبل نسبت به توافق هسته ای خوشبین نیستند، تمایلی ندارند که با قدرت در موقعیت خرید قرار بگیرند. آن ها تصور می کنند که هم چنان فرصت توافق وجود دارد و ممکن است اتفاقات غیرمنتظره فضای بازار را تحت تاثیر قرار دهد.

در چنین فضای نااطمینانی است که گروهی از معامله گران ترجیح می دهند در بازار مداخله خاصی نکنند و گروه دیگری ترجیح می دهند که بر اساس نقاط خاص قیمتی،‌ خرید و فروش های خود را تنظیم کنند. به عنوان مثال امروز از دست رفتن مرز ۲۸هزار تومانی می تواند فروشندگان بیشتری را وارد بازار کند.

اما معامله گران قیمت دلار ، بازار ارز امروز چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ را چگونه پیش بینی کرده اند؟

پیش بینی قیمت دلار از مسیر قیمت درهم
قیمت درهم در معاملات پشت خطی دیشب بر روی ۷ هزار و ۶۹۰ تومان قرار گرفت که نسبت به قیمت معاملات نقدی روز سه شنبه ثابت بود. قیمت طلایی درهم نیز شب گذشته بر روی ۷هزار و ۷۷۵۰ تومان قرار گرفت. بنابراین پیش سیگنال نزول یا صعود از این کانال مخابره نشد.

پیش بینی قیمت دلار از مسیر بازار فردایی
قیمت دلار فردایی در معاملات پشت خطی دیشب با ۲۸ هزار و ۲۰۰ تومان معامله شد که نسبت به قیمت دلار در معاملات پشت خطی دوشنبه شب ۵۰ تومان افزایش را نشان می دهد. در معاملات پشت خطی دوشنبه شب قیمت دلار فردایی بر روی ۲۸ هزار و ۱۵۰ تومان قراد داشت. بنابراین معامله گران قیمت دلار در بازار ارز امروز چهار شنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ را صعودی پیش بینی کرده اند

پیش بینی قیمت دلار از کانال هرات
در معاملات پشت خطی دلار هرات شب گذشته قیمت دلار ۲۷ هزار و ۸۷۰ تومان بود که نسبت به قیمت دوشنبه شب ۷۰ تومان بالا رفته بود.

دوشنبه شنبه شب در معاملات پشت خطی قیمت دلار بر روی۲۷ هزار و ۸۰۰ تومان قرار داشت. بدین ترتیب در بازار هرات معامله گران به استقبال افزایش قیمت دلار رفتند. در واقع معامله گران دلار پیش بینی کردند که قیمت دلار در بازار ارز امروز چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ بالا می رود

| منبع خبر : اقتصادنیوز
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : دیدگاه‌ها برای احتیاط برجامی در بازار دلار /معامله گران خوش بین نیستند بسته هستند

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.