حکمت
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
شناسه خبر : 66552
  پرینت تاریخ انتشار : ۲۴ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۹ |
سربازانی که امنیت می بخشند؛

چشمان بیدار | روایت اقدامات وزارت اطلاعات در دستگیری لیدرهای خارج نشین + فیلم

تلاش های مذبوحانه دشمنان برای استمرار بحران سازی در ایران همواره شکست های مفتضحانه ای را برای فتنه گران و ایادی داخلی و خارجی شان به همراه داشته و در این میان نقش اساسی نهادهای امنیتی مثل وزارت اطلاعات در ذلت بخشی به دشمن، نقشی مجاهدانه و افتخار آمیز بوده است.
چشمان بیدار | روایت اقدامات وزارت اطلاعات در دستگیری لیدرهای خارج نشین + فیلم

به گزارش راه صنعت؛ حتما شنیده اید که می گویند آتش هر فتنه ای از گور آل صهیون بلند می شود. مصداق این جمله را زمانی در عصر حاضر می بینیم که سرنخ هر حادثه ناگوار و مبهم که در آن خون بیگناهی ریخته شده، یا کشوری با کشوری دیگر و توطده و نقشه ای شوم در هر نقطه جهان اگر رخ دهد، باید ریشه را در بطن ناپاک و آغشته به حرام آل صهیون بجویید که هسته مرکزی هر فتنه ای در جهان است. همانگونه که در طول تاریخ به خصوص تاریخ معاصر بستر همه فتنه ها و جنگ ها و کشتار و آشوب ها نهفته در مثلث شوم عبری – عربی – غربی است.

سرنخ جدید این فتنه گری چند روز پیش در جلسه وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی و عوامل موساد با خبرنگاران ضدایرانی درلندن دیده شد. این هماهنگی ها در کنار تدابیر، طراحی ها و آموزش هایی است که توسط افسران موساد، عوامل سیا و جاسوسان و کارشناسان شبکه های تروریستی مثل گروهک منحط منافقین در فضای مجازی و پلتفرم های اجتماعی خارجی برای مخاطبان ایرانی شان ارائه می شود.

آنچه در سالهای اخیر به خصوص در جریان اغتشاشات سال گذشته دیده شد وهنوز هم استمرار دارد، حضور گسترده، سازمان یافته و هدفمند لیدرهای جریان فتنه در گروه ها و شبکه هایی است که با انگیزه آشوبگری ایجاد شده و ازلاابالی گری و هوسرانی تا آموزش بمب و کوکتل مولوتف سازی و اقدامات تروریستی در آنها دیده می شود.

اگرچه حضور فعال و همه جانبه دشمنان و ایادی داخلی اش در جنگ ترکیبی – شناختی اخیر با هوشیاری و بصیرت مردمی و هدایت و راهبری حکیمانه امام انقلاب خنثی شده و شکستی مفتضانه، شرم آور و ذلت بار را برای آحاد معاندان ارمغان آورد اما دشمن همچنان در محاسباتی غلط و خیالاتی خام و وهم انگیز هنوز به اجرای نقشه های پلید خود، متوهمانه امیداوار است.
برهمین اساس فرا رسیدن سالگرد مرگ مهسا امینی دستاویزی دوباره شده تا طراحان و لیدرهای اغتشاش گر، همچنان با بهره از دلارهای کثیف نفتی متعلق به غربی ها و مرتجعان منطقه ای شان، به دنبال یارگیری و فریب مغزهایی باشند که گره در ابروی به هم تنیده وچهره طمطراق و فریبنده اما باتلاق گونه دنیای غرب افکنده و غافل از نگاه واقع گرایانه هستند. لذا این امر حفظ هوشیاری مردم و آمادگی برای برخورد با دسیسه های احتمالی از این جنس را می طلبد.

نگاهی تأمل انگیز و واکاوی واقع گرایانه به اخبار منتشره در خصوص شناسایی، رصد، دستگیری و انتقال مجرمان و لیدرهای خارج نشین اغتشاشات توسط سربازان گمنام و فداکار امام زمان(ع) در سپاه و وزارت اطلاعات، بیانگر تسلط مقتدرانه نظام بر بدخواهان، فرصت طلبان و لیدرهای مزدور و جیره خواری است که متوهمانه مجری نقشه های تروریستی آل صهیون شده اند.

دستگیری تیم های تروریستی در داخل، کشف محموله های سلاح و مهمات و نارنجک و شوکر و چاقوهای خاص و بمب های انفجاری که توسط سرویس های اطلاعاتی غربی و ایادی منطقه ای به کشور وارد می شوند حکایت از اصرار دشمن برای استمرار بحران و کشته سازی در یک نقطه و تعمیم آن به سایر شهرها برای احیای پروژه شکست خورده اغتشاش آفرینی است.

درست در زمانی که دولت فعلی برخلاف غربگداهای دولت گذشته، به دنبال احیای دیپلماسی در عرصه های سیاسی و اقتصادی و گشایش در بن بست های بجای مانده از تفکر غربگرایانه است، احیای اغتشاشات می تواند توان دولت را از خدمت گذاری و مسیر پر افتخار پیشرفت، واداشته و مشغول خنثی سازی نقشه های دشمن کند لذا در این برهه حساس، حفظ هوشیاری و اهتمام به منویاتی که ولی امر مسلمین برای حرکت مستمر و پویا و بصیرت افزایی تبیین نموده اند، لازم و ضروری به نظر می رسد.
ویدئوی زیر گوشه ای کوچک از دریای بزرگ خدمت رسانی و مجاهدت های آشکار و نهان سربازان جان برکفی است که با ایثار و فداکاری با تمام توان در دفاع از کشور، نظام و انقلاب جانفشانی و مجاهدت می نمایند تا چشمان بیدار این عقابان تیزچنگال، آرامش و امنیت مردم فهیم ایران اسلامی را ضمانت نماید.

| منبع خبر : سراج 24
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : دیدگاه‌ها برای چشمان بیدار | روایت اقدامات وزارت اطلاعات در دستگیری لیدرهای خارج نشین + فیلم بسته هستند

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.