حکمت
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
شناسه خبر : 25251
  پرینت تاریخ انتشار : ۰۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۲:۰۰ |

مهره تاثیرگذار اصولگرایان در انتخابات ۱۴۰۰ کیست؟

عضو حزب موتلفه اسلامی گفت: کسانی که انصراف نخواهند داد تاثیر آنچنانی در انتخابات نخواهند داشت و در حقیقت مسئولیت کار با خودشان است. شاید رای آن‌ها الزاما به سبد آقای رییسی نریزد و اگر احتمال بدهند که رای ان‌ها به سبد آقای رییسی نمی‌ریزد رای خود را فریز می‌کنند.
مهره تاثیرگذار اصولگرایان در انتخابات ۱۴۰۰ کیست؟

راه صنعت– حمیدرضا ترقی، عضو حزب موتلفه اسلامی و فعال سیاسی اصولگرا، در رابطه با آرایش احتمالی سیاسی اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: بعد از بررسی صلاحیت‌ها و مشخص شدن واجدین شرایط باید موقعیت افراد مشخص شود. به طور طبیعی نیاز است که چند نفری برای مناظره‌ها در کنار رییسی باشند تا بتوانند مناظره قدرتمندی داشته باشند و در حقیقت آن‌ها حرف‌ها را بزنند.

او افزود: طبیعتا امثال جلیلی و چند نفری باید باشند تا از ابعاد مختلف بحث‌ها را دنبال کنند تا نیاز به اینکه رییسی به برخی موضوعات ورود کند نباشد، در واقع جلیلی و امثال او بازوی انتخاباتی رئیسی در مناظرات هستند.

ترقی تاکید کرد: اینکه جلیلی انصراف می‌دهند یا نه چیزی است که من نمی‌توانم از جانب او نظر بدهم، ولی پیش بینی خود من این است که شاید برخی از افراد بتوانند بیایند و مشارکتی جدی‌تر در جریان باشد، ولی در حقیقت نامزد اصلی اصولگرایان و نیرو‌های انقلاب، رییسی است که همه روی او اجماع دارند و بقیه باید در این فرایند نقش کمکی داشته باشند.

او خاطرنشان کرد: کسانی که انصراف نخواهند داد تاثیر آنچنانی در انتخابات نخواهند داشت و در حقیقت مسئولیت کار با خودشان است. شاید رای آن‌ها الزاما به سبد رییسی نریزد و اگر احتمال بدهند که رای ان‌ها به سبد رییسی نمی‌ریزد رای خود را فریز می‌کنند تا به سبد کاندیدا‌های دیگری هم نریزد و در این صورت احتمال خرد شدن آرا اصولگرایان وجود دارد.

| منبع خبر : برنا
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : دیدگاه‌ها برای مهره تاثیرگذار اصولگرایان در انتخابات ۱۴۰۰ کیست؟ بسته هستند

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.