حکمت
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
شناسه خبر : 10243
  پرینت تاریخ انتشار : ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۹ |
گزارش/

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش امروز در بازار سهام/ بازار همچنان به دنبال اعتماد از دست رفته است

خالص سفارشات فروش سهام از رقم پنج هزار و ۶۹۰ میلیارد تومان عبور کرد، برتری سمت عرضه در صنعت شرکت‌های چندرشته‌ای صنعتی بیش از سایرین بود و سهام سرمایه‌گذاری پارس آریان ۵۳۰ میلیارد تومان سفارش فروش داشت.
سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش امروز در بازار سهام/ بازار همچنان به دنبال اعتماد از دست رفته است

راه صنعت– در ساعت ۱۰:۱۵جمع صف‌های خرید حدود دو هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش پنج هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به حدود سه هزار میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «آریان»، «وملی» و «ثشاهد» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام سرمایه‌گذاری پارس آریان ۵۳۰ میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «بپیوند» و «ثبهساز» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع هزار و ۷۴۰ میلیارد تومان (۶۴ درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر دو زهار و ۴۴۰ میلیارد تومان (۴۳ درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۳۶ نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۰۵ نماد بیش از ۱۰ میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف گروه‌ صنعتی‌ ملی‌ (وملی) به ۳ درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

“شرکت‌های چندرشته‌ای صنعتی” کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص تقاضای دو هزار و ۳۱۰ میلیارد تومان است و پس از آن گروه “بانک‌ها و مؤسسات اعتباری” قرار دارد که برآیند سفارشات خرید آن دو هزار و ۹۰ میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه “خودرو و ساخت قطعات” با فشار فروش هزار و ۷۰۰میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۳۱ درصد از هشت هزار و ۴۰۰ میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع ۶ هزار و ۴۹۰ میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۱۳۰ درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به ۱۴ هزار ۹۰۰ میلیارد تومان خواهد رسید.

20

21

| منبع خبر : اقتصاد آنلاین
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : دیدگاه‌ها برای سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش امروز در بازار سهام/ بازار همچنان به دنبال اعتماد از دست رفته است بسته هستند

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.