حکمت
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
شناسه خبر : 20170
  پرینت تاریخ انتشار : ۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۳ |
عضو کمیسیون کشاورزی در گفتگو با راه صنعت:

خود کفایی رمز شکست تحریم ها

خلاقیت، نوآوری، خود اتکایی که همواره جز تاکیدات رهبر انقلاب است نشان داد هر جا خودمان حرکت کردیم، توانستیم پلکان های رشد و ترقی را طی کنیم.
خود کفایی رمز شکست تحریم ها

رحمت الله نوروزی نماینده مردم علی آباد و عضو کمیسیون کشاورزی در گفتگو با راه صنعت (گروه رسانه ای نماینده گراف):

ما با برنامه جامعه اقدام مشترک که در مجلس نهم تصویب شد به دنیا ثابت کردیم برای حل مشکلات ابایی از مذاکره نداریم اما خروج آمریکا از برجام نشان داد که آمریکایی ها اصلا قابل اعتماد و قابل مذاکره نیستند.

همزمان با کودتای ۲۸ مرداد و از ۱۳۳۲ که حضور آمریکایی ها در ایران رسمیت پیدا کرد کارنامه آنها مشخص و نشان می دهد که آمریکایی ها غیر قابل اعتماد هستند.

در این سال ها با توجه به موقعیتی که ایران از نظر استراتژیک و سوق الجیشی در منطقه غرب آسیا داشت دندان طمع آمریکایی ها تیز شد و از منابع و امکانات ما بهره برداری کردند اما در مقابل خدماتی به کشور ما ندادند.

آرمان خواهی مردم ایران خصوصا در زمینه سیاسی در شعار نه شرقی نه غربی تبلور پیدا کرده است، ما به این باور و به این یقین رسیدیم که امروز باید به داخل اتکا داشته باشیم.

خلاقیت، نوآوری، خود اتکایی که همواره جز تاکیدات رهبر انقلاب است نشان داد هر جا خودمان حرکت کردیم، توانستیم پلکان های رشد و ترقی را طی کنیم.

کشور ما از دوره قاجاریه تا پیروزی انقلاب اسلامی محل تاخت و تاز انگلیس، فرانسه، روسیه و آمریکا بوده است اما بعد از انقلاب اسلامی با وجود همه مشکلاتی که در کشور داشتیم و داریم کارنامه قابل قبولی در خود اتکایی و خود کفایی داریم.

هرجایی بر توان داخل تکیه کردیم رمز موفقیت ما بوده است همینجاست که عزت و پیشرفت ما ملموس و روشن است، امروز هم مجلس باید کمک کند تا با کمک نخبگان توفیقاتی که تاکنون داشتیم روز افزون شود.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : دیدگاه‌ها برای خود کفایی رمز شکست تحریم ها بسته هستند

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.