حکمت
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
شناسه خبر : 8478
  پرینت تاریخ انتشار : ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۵ |
معاون شعب بانک ملی ایران:

حرکت در مسیر تحولات، رمز موفقیت سازمانهاست

معاون شعب بانک ملی ایران گفت: باور عمیق به ارزش ها و توانمندی های داخلی با تکیه بر اعتقادات انقلابی، رمز موفقیت سازمانهاست.
حرکت در مسیر تحولات، رمز موفقیت سازمانهاست

راه صنعت-حسن مونسان در همایش بررسی عملکرد اداره امور شعب جنوب تهران که با حضور اصلان کریمی مدیر امور شعب تهران، روسای حوزه ها، شعب ممتاز، مستقل و تعدادی از کارشناسان برگزار شد، با اشاره به توانمندی های داخلی و دانش کارکنان بیان کرد: ابزار و تجهیزات به تنهایی عامل موفقیت نیستند بلکه آن چیزی که موفقیت را تضمین می کند، اعتقاد و باور نیروی انسانی است که باید در بدنه بانک تقویت شود.

وی با اشاره به تحریم های ناجوانمردانه و جنگ اقتصادی کشور افزود: امروز تکالیف سازمانی با تکالیف ملی گره خورده و نقش نظامی بانکی به ویژه بانک ملی ایران در کمک به اقتصاد کشور و معیشت مردم بسیار پر رنگ و اساسی است. از این رو برنامه های اقتصادی کشور و بانک ملی ایران در راستای این موضوع و حمایت از تولیدکنندگان و کارآفرینان است.

مونسان تفکر و عملکرد جهادی را امری اجتناب ناپذیر دانست و بیان کرد: امروز صیانت از اقتصاد و ایجاد امنیت در مرزهای اقتصادی وظیفه ای است که بر عهده بانکها قرار داده شده است.

معاون شعب بانک با اشاره به تاکید مدیران ارشد بانک بر امر سودآوری و جذب منابع ارزان قیمت واحدها گفت: لازمه اینکه بانکی بتواند از تولید کنندگان و کار آفرینان حمایت کند این است که در ابتدا خود یک موسسه سودآور و با بنیه قوی مالی باشد.

همچنین اصلان کریمی مدیر امور شعب تهران نیز با اشاره به تحولات شکل گرفته در عرصه جهانی اظهار کرد: امروز باید نگرش خود را به کسب و کارها و محیط اجتماعی و اقتصادی تغییر دهیم و محصولاتی متناسب با نیازهای مشتریان طراحی و اجرا کنیم.

وی ضمن برشمردن ویژگی های روسای شعب موفق افزود: از عوامل مهم موفقیت تصمیم گیری شجاعانه به موقع و با دانش کارکنان در رده های مختلف شغلی است. از طرفی نوع ارتباط مدیران با کارکنان باید متناسب با تغییرات روز مدیریتی و اجتماعی باشد به گونه‌ای که امکان بهره مندی از ظرفیت و دانش کارکنان بطور کامل فراهم شود.

محمد جواد داوری رئیس اداره امور شعب جنوب تهران هم ضمن ارائه گزارشی از وضعیت این اداره امور گفت: اقدامات مهمی در راستای حمایت از تولید انجام و تسهیلات خوبی به کارخانه ها، کارگاه ها و کسب و کارهای مختلف پرداخت شده و این روند با جدیت بیشتری ادامه دارد.

معاون شعب بانک بعد از جلسه با کارکنان، با تعدادی از تولیدکنندگان، کارآفرینان و مشتریان اداره امور شعب دیدار و در خصوص تعاملات فی مابین گفت و گو کرد.

در پایان نیز از کارخانه دومینو که از مشتریان شعبه فدک این اداره امور بازدید و بر گسترش همکاری های مالی و بانکی تاکید شد.

| منبع خبر : روابط عمومی بانک ملی ایران
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : دیدگاه‌ها برای حرکت در مسیر تحولات، رمز موفقیت سازمانهاست بسته هستند

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.