حکمت
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
شناسه خبر : 20650
  پرینت تاریخ انتشار : ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۷ |
عضو کمیسیون صنایع:

تصمیم گیری شجاعانه دولت انقلابی

ایجاد تغییر در رویه های که تبدیل به عرف شده و مردم به آن عادت کردند سخت است و اصلاح وضع موجود تبعات زیادی را متوجه دولت و کسانی که این تصمیم ها را می گیرند می کند.
تصمیم گیری شجاعانه دولت انقلابی

راه صنعت- الهویردی دهقانی عضو کمیسیون صنایع در گفتگو با نماینده گراف:
مصداق دولت جوان انقلابی پای بندی به اصول و قوانین مترقی جمهوری اسلامی و دل بریدن از شرق و غرب و کشورهای استکباری به ظاهر قدرتمند است که باید در این راه به خود باوری و یقین برای بهره گیری از فرصت ها تلاش کند.

استفاده از پتانسیل های مردمی برای شکوفایی اقتصاد، صنعت و تولید کشورو به معنای واقعی مشارکت دادن مردم در امور اجرایی در کنار آن شجاعت در تصمیم گیری ها از دیگر ویژگی های دولت جوان است چرا که در اجرای قوانین و مدیریت امور در عرصه سیاسی، عملیاتی و اجرایی نیاز مند تصمیم گیری شجاعانه بر خلاف عرف معمول هستیم.

قطعا ایجاد تغییر در رویه های که تبدیل به عرف شده و مردم به آن عادت کردند سخت است و اصلاح وضع موجود تبعات زیادی را متوجه دولت و کسانی که این تصمیم ها را می گیرند می کند.

به همین دلیل کابینه جوان آینده باید جهادگونه و ایثارگرانه عمل و از خودشان به نفع جامعه خرج کنند تا بتوانند آن دولت انقلابی شایسته و خدومی که باید کشتی انقلاب اسلامی و دولت جمهوری اسلامی را به ساحل نجات برساند را تشکیل دهند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : دیدگاه‌ها برای تصمیم گیری شجاعانه دولت انقلابی بسته هستند

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.